Biežāk uzdotie jautājumi

Lateksa hlorētinēti nepūderēti cimdi ir gaiši dzeltenā krāsā un lateksa polimēru pārklājuma nepūderēti cimdi ir piena baltā kršā. Kā arī proteīnu vai olbaltumvielu saturs hlorinētos cimdus ir zemāks.
Lateksam, vērtējot pēc izturības ir „zelta standarts”. Šim materiālam piemēt izcila elastība, izturība un augsta aizsargbarjeras pakāpe. Latekss kā materiāls pārspēj vinilu (polivinilhlorīda izstrādājums), kā arī jebkuru sintētisku gumiju, saglabājot aizsardzību paaugstināta riska procedūrām. Pētījumi liecina, ka, lietojot lateksa cimdus ikdienā, tie nodrošina līdz pat 9 reizes lielāku aizsardzību nekā citi lateksu nesaturoši cimdi.
Pūderētiem cimdiem ar GreatGlove preču zīmi proteīna līmenis ir mazāks nekā 200 mikrogrami / dm ², kamēr pūdera sastāvs ir zem 10 miligrami / dm ². GreatGlove nepūderētiem cimdiem proteīna līmenis ir mazāks nekā 50 mikrogrami / dm ², kamēr pūdera sastāvs ir zem 2 miligrami / cimdu.
Jā, lateksa cimdi, ir izgatavoti no dabīgās gumijas vai kaučuka, to iegūst no gumijas koka sulas. "Haven Braziliensis" kaučuka koka suga, parasti, sastopama Malaizijā. Šīs gumijas koku sula tiek izmantota, lai saražotu augstākās kvalitātes lateksa cimdus ar minimāliem netīrumu piejaukumiem un citiem ķīmisku vielu saturu, kas ir būtiski ražojot augstas kvalitātes cimdus.
Lillī piedāvātie cimdi ar preču zīmi GreatGlove tiek ražoti Taizemē (lateksa), Malaizijā (lateksa un nitrila) un Ķīnā (vinila, polietilēna).
Cimdi var uzglabāt līdz pat 18 mēnešiem, ja tie tiek turēti vēsā, sausā, labi ventilētā telpā un tie uzglabāšanas laikā tiek saglabāti oriģinālajā iesaiņojumā. Ja cimdu iepakojums ir bijis atvērts, tad uzglabāšanas laiks sarūk par aptuveni 3 mēnešiem, saglabājot cimdu kvalitāti. Ja jūs strādājat vidē, kur ir svarīgi, lai būtu augstas kvalitātes cimdi, iesakām jums izsekot datumam, kad katra cimdu kaste tiek atvērta.
Galvenokārt cimdi tiek pārbaudīti uz stiepes izturību, tas ir, pie kāda spēka (mēra N (Ņūtons)) cimdu materiālā rodas caurumi.
Pūderis tiek ražots no kukurūzas cietes. Tas ir "ēdams", bet tas nav īpaši garšīgs. Tā kā tas nekaitīgs lietošanai pārtikā, tad tas ir arī nekaitīgs, esot ciešā kontaktā ar mūsu ādu.
Cimdi pēc pūdera sastāva iedalās sekojoši: pūderēti, nepūderēti, viegli pūderēti.
Vienreizējās lietošanas cimdus ražo no lateksa, nitrila, vinila vai PVC materiāliem