Bezkontakta paku piegādes procedūra klientiem

Lai mazinātu cilvēku plūsmu mūsu uzņēmumā,  vairs netiek nodrošināts   pakalpojums  - saņemšana  uz vietas.  

Sākot no 2020. gada 17. marta, mēs uzsākam sūtījumu bezkontakta piegādi privātpersonām.

Mēs to darām, lai aizsargātu savus darbiniekus  un  Jūs COVID-19 karantīnas periodā.


No 2020. gada 17. marta, lai izvairītos no tieša kontakta piegādes laikā, saņēmēja parakstu kurjera skenerī  nomainīs viena no šīm iespējām:


Saņēmējam tiks lūgts ar savu pildspalvu parakstīties (vārds, paraksts) uz saņemtā sūtījuma VENIPAK uzlīmes. Kurjers nofotografēs pakas uzlīmi ar parakstu (ieteiktā metode);

Ja saņēmējs atsakās parakstīties uz uzlīmes, kurjers ar skeneri nofotografē sūtījumu kopā ar saņēmēju, neiekļaujot bildē saņēmēja seju. Pēc fotoattēlu uzņemšanas, tie tiks ievietoti Venipak sitēmā kā piegādes apliecinājums. Skenerī paraksta vietā kurjers veiks atzīmi “Bezkontakta piegāde”;

Kurjers lūdz saņēmēju attālināti parādīt derīgu identitāti apliecinošu dokumentu un savā skenerī ievada pēdējos četrus dokumenta numura ciparus (nevis personas kodu). -Piemēroti dokumenti: pase, ID karte, autovadītāja apliecība, uzturēšanās atļauja Latvijā. Kurjers skenē saņēmēja vārdu un paraksta vietā norāda ciparus.


Sūtījumu ienešana tiks veikta tikai līdz privātu telpu durvīm;

Kurjers nedrīkst ienākt dzīvokļos vai privātmājās, izņemot sabiedriskās telpas, t.i. kāpņutelpas, koridori utt. , kur piekļuve uzņēmuma telpām nav ierobežota.

Piegādes procedūra tiks veikta 2 metru attālumā starp Kurjeru un Saņēmēju.


Par visām izmaiņām sūtījumu piegādes procesā mēs saņēmējus informēsim vakarā un no rīta pirms piegādes.


Mēs plānojam piemērot šīs procedūras izmaiņas līdz karantīnas atcelšanai.


Atvainojamies par īslaicīgajām neērtībām, ko iespējams radīs procedūras izmaiņas. Ļoti ceram uz jūsu sapratni un atbalstu šajā ārkārtas un strauji mainīgajā situācijā. 


Visticamāk, karantīnas ierobežojumi mainīs mūsu un Jūsu ( klientu) izturēšanos un ieradumus. Palielināsies nepieciešamība pēc biežākas piegādes mājās, tāpēc sazinieties ar mūsu menedžeri, ja  plānojat izmaiņas.