Lateksa cimdi

Lateksa cimdi

Latekss pamatā ir dabiskais kaučuks. Nelielās atšķirības ir starp tīru dabisko lateksu un lateksa, kam ir pievienoti ķīmiskie savienojumi. Pievienotās ķīmiskās vielas sadārdzina lateksa izstrādājuma cenu, taču vienlaikus arī palielina stiprību uz stiepi, kā arī uzlabo dabiskā kaučuka pretestību pret ultravioleto starojumu (saules stariem). Lateksa cimdi ir pieejami dažādās krāsās (pienbalta, zila, zaļa u.c.) un to iegūst kaučuka sulai pievienojot krāsvielam. Šīs ķīmiskās piedevas parasti nav alerģiskas.


Unigloves Vācija

Cimdi lateksa , bez pūdera, Mediquest

4,57€ Bez nodokļa: 3,78€

Pielietojums: ārstniecības iestādes, laboratorijas, zobārstniecības, skaistumkopšana, tetovēšanas saloni, veterinārija, farmācija, neatliekamās palīdzības dienestiIesaiņojums:100 g..

HPC Healthline

Cimdi lateksa ar alvejas pārklājumu, bez pūdera, Aloecare, GN34

13,92€ Bez nodokļa: 11,50€

Nesterili lateksa nepūderēti cimdi ar alveju.Pielietojums: ārstniecības iestādes, laboratorijas, zobārstniecības, skaistumkopšana, tetovēšanas saloni, veterinārija, farmācija, neat..

Unigloves Vācija

Cimdi lateksa melni (ķīmiski izturīgi), bez pūdera, Select Black

11,50€ Bez nodokļa: 9,50€

Unigloves Select Black Latex vienreizējās lietošanas cimdi bez pūdera, melnā krāsāStandarts: EN 374, EN 455Aizsardzības klase: Cat. IIIVelmēta malamikroteksturēta plaukstaražots sa..

Top Glove SDn BHD, Malaizija

Cimdi lateksa, bez pūdera, GreatGlove

4,08€ Bez nodokļa: 3,37€

Nesterili lateksa nepūderēti cimdi Pielietojums: ārstniecības iestādes, laboratorijas, zobārstniecības, skaistumkopšana, tetovēšanas saloni, veterinārija, farmācija, neatlieka..

Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)