Lateksa cimdi

Lateksa cimdi

Latekss pamatā ir dabiskais kaučuks. Nelielās atšķirības ir starp tīru dabisko lateksu un lateksa, kam ir pievienoti ķīmiskie savienojumi. Pievienotās ķīmiskās vielas sadārdzina lateksa izstrādājuma cenu, taču vienlaikus arī palielina stiprību uz stiepi, kā arī uzlabo dabiskā kaučuka pretestību pret ultravioleto starojumu (saules stariem). Lateksa cimdi ir pieejami dažādās krāsās (pienbalta, zila, zaļa u.c.) un to iegūst kaučuka sulai pievienojot krāsvielam. Šīs ķīmiskās piedevas parasti nav alerģiskas.


HPC Healthline

Cimdi lateksa ( dabīgais latekss)

3,21€ Bez nodokļa: 2,65€

 Nesterili lateksa nepūderēti pagarināti cimdi, anatomiski piemēroti katrai rokai Materiāls: dabīgs latekssPūderējums: bez pūderaTekstūra: mikroteksturētiKrāsa: dzelteniP..

Unigloves Vācija

Cimdi lateksa , bez pūdera, Mediquest

4,57€ Bez nodokļa: 3,78€

Pielietojums: ārstniecības iestādes, laboratorijas, zobārstniecības, skaistumkopšana, tetovēšanas saloni, veterinārija, farmācija, neatliekamās palīdzības dienestiIesaiņojums:100 g..

Unigloves Vācija

Cimdi lateksa melni (ķīmiski izturīgi), bez pūdera, Select Black

5,93€ Bez nodokļa: 4,90€

Unigloves Select Black Latex vienreizējās lietošanas cimdi bez pūdera, melnā krāsāStandarts: EN 374, EN 455Aizsardzības klase: Cat. IIIVelmēta malamikroteksturēta plaukstaražots sa..

Top Glove SDn BHD, Malaizija

Cimdi lateksa, bez pūdera, GreatGlove

4,56€ Bez nodokļa: 3,77€

Nesterili lateksa nepūderēti cimdi.  Pielietojums: ārstniecības iestādes, laboratorijas, zobārstniecības, skaistumkopšana, tetovēšanas saloni, veterinārija, farmācija, ne..

Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)