Nitrila cimdi

Nitrila cimdi

Nitrila ir polimēru - butadiēns un akrilnitrila sajaukums. Nitrilam, ka tiek izmantots cimdu ražošanā, ir salīdzinoši augsts acrylo vielu saturs, padarot šo materiāls ļoti izturīgu pret naftas bāzes eļļām un ogļūdeņraža izstrādājumiem. Nitrila cimdi, parasti, ir daudz izturīgāki pret caurduršanu nekā lateksa cimdi.

Agrāk nitrila savienojumus sauca par "sintētisko kaučuku", taču šobrīd šo terminu daudz biežāk izmanto, lai apzīmētu vinila vai PVC materiālus.


HPC Healthline

Cimdi vinila , bez pūdera, Shield GD 09

3,45€ Bez nodokļa: 2,85€

SHIELD GD09 vinila cimdi bez pūderaShield GD09  bez pūdera vinila  vienreizējās lietošanas cimdi ir augstas kvalitātes vienreizlietojamie cimdi, kas paredzēti, lai nodroš..

HPC Healthline

Cimdi nitrila, bez pūdera, zilā krāsā, GN91 Nr. 200

28,44€ Bez nodokļa: 23,50€

Cimdi ražoti un pārbaudīti saskaņā ar Eiropas PPE Direktīvu 89/686 / EEK un Eiropas standartiem EN420, EN388 un EN374. CE Klasifikācija: Klase 1 Cimdi, kas paredzēti, lai būtu izma..

HPC Healthline

Cimdi medicīniskie 200-AV, 205-AV, 210-AV, 215-AV

7,87€ Bez nodokļa: 6,50€

ROMED   ZAĻI bez pūdera medicīniskie  vienreizlietojamie cimdi ar alveju Zaļi bez pūdera vienreizlietojamie cimdi ir augstas kvalitātes vienreizlietojamie ..

Top Glove SDn BHD, Malaizija

Cimdi nitrila, bez pūdera, GREAT GLOVE

3,96€ Bez nodokļa: 3,27€

Nitrila cimdu bez pūdera funkcionālie labumi Šie vienreizlietojamie nitrila cimdi aizsargā no bīstamām un nevēlamām vielām Nitrila cimdiem ir Izcila izturība ar lielāku pretest..

Top Glove SDn BHD, Malaizija

Cimdi nitrila, bez pūdera, GreatGlove ,rozā krāsā

4,66€ Bez nodokļa: 3,85€

Vienreizlietojamie nitrila cimdi bez pūdera, rozā,  nesterili. Materiāls: nitrilsPūderējums: bez pūderaTekstūra: mikroteksturētiKrāsa: rozāPielietojums: ārstniecības iest..

Cimdi nitrila, bez pūdera, zilā /violetā krāsā Mediquest

4,96€ Bez nodokļa: 4,10€

Nitrila cimdu bez pūdera melnā krāsā īpašības: Ekonomisks Bez pūdera Alternatīvs sintētisks materiāls bez lateksa Unikāls formulējums, kas nodrošināja lateksa c..

Top Glove SDn BHD, Malaizija

Nitrila cimdi bez pūdera , melni Medasept,

4,74€ Bez nodokļa: 3,92€

Šie vienreizlietojamie nitrila cimdi ir Izturīgi un ērti - Spēcīgs, augstas kvalitātes nitrila materiāls nodrošina neticamu izstiepšanos, bez plaisāšanas.Nitrila cimdi pasargā roka..

Unigloves Vācija

Nitrila cimdi VIOLET PEARL Nitril, bez pūdera, GP0074

8,71€ Bez nodokļa: 7,20€

Nitrila cimdi, bez pūdera, violeti  krāsā, Nr. 100 iepakojumā.Ideāli medicīniskai, pārtikai un vispārējiem higiēnas mērķiem. VIOLET PEARL  bez pūdera ,teksturēti nitrila ..

Rāda no 1 līdz 8 kopā 8 (Kopā lapu - 1)