Matraču pārvalks ūdens necaurlaidīgs 90cm x 210 cm

33,88€

 • Ražotājs: Romed
 • Modelis: Matraču pārvalks ar rāvējslēdzēju Nr.1
 • Pieejamība: Pieejams
 • Bez nodokļa: 28,00€

Atslēgvārdi: matraču pārvalks, ar sudraba diegu, pret izgulējumiem, ugunsdrošs

Matraču pārvalks ar iestrādātu L veida rāvējslēdzēju  , ūdens necaurlaidīgs  90cm x 210 cm  X 15 cm , zilā krāsā, guļošajiem slimniekiem, ar iestrādātu sudraba diegu, 500 x mazgājams, ugunsdrošs. Viegli kopt ar dezinfekcijas līdzekļiem. 

APRAKSTS:

Biolastic SANIPLUS matraču pārvalks. Izstrādāts, lai pasargātu cilvēkus, kuri ir piesaistīti pie gultas , vai ar urīna nesaturēšanas problēmām,  un saudzētu ādu. Fleksibls poloiretāna ūdensizturīgs  slīdošs materiāls , gaisu caurlaidīgs, hipoalerģisks, aizsardzība pret mikrobiem un nepielaiž ērces un citus kukaiņus, ugunsizturīgs. Paredzēts ilgstošai lietošanai, viegli tīrāms ar sūkli un dezinfekcijas līdzekļiem un mazgājams 90 ° 5līdz 500 reizēm. , autoklāvējams 120 ° C.Biolastic SANIPLUSS matracis veidots no  auduma, kas piekļaujas matrača formai  un ir izturīgs. Pateicoties tā ūdensnecaurlaidīgajam, gaisa caurlaidīgajam poliuretāna pārklājumam, matracis ir ugunsdrošš.  To var viegli tīrīt ,noslaukot ar mitru sūkli, jo matrača pārklājs ir ūdensnecaurlaidīgs, kas ļauj dezinficēt un novērst kaitīgo baktēriju vairošanos. 

Kā sudrabs dezinficē?

Sudrabs ir dabisks elements, kura dziedinošās īpašības cilvēkiem ir pazīstamas gadsimtiem ilgi. Daudzi ārsti ASV 1970. gados pētīja ar sudrabu pārklāto audumu ietekmi uz hroniskiem ādas iekaisumiem, brūču ārstēšanu, kā arī to ietekmi sarežģītu kaulu lūzumu un ādas pietūkumu gadījumos. Atklājumi parādīja, ka sudrabs uz ilgu laiku nogalina ļoti dažāda veida kaitīgos mikrobus, iedarbojoties ādai labvēlīgā reģeneratīvā veidā. Medicīnas nozares tehniķi sekoja šiem atklājumiem un izgudroja jaunus un optimālus veidus, kā izmantot sudrabu audumos.

Materiāli, kuros ir ieaustas sudraba šķiedras:

 • Novērš baktēriju attīstību;
 • Novērš nepatīkamu smaku uzņemšanu;
 • Regulē ķermeņa temperatūru;
 • Mazina nevajadzīgo statisko elektrību
 • Sastāvs:

  Materiāls: 45% Polyester 55% Polyurethane
  Bāze: PU
  Svars: 160 - 300 + 10 g / m2. 


  Sertifikāti:

  okEköTex Standard 100 Class I. Special for free drinks aftanatos Reach meets European standard No. 0000.
  okCertificate Ecotex (00000) by AITEX
  okBreathability Certificate.
  okLaundering Certificate.

  okCertificate antibacterial sanitized. 

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi