GI/F12 Cimdi īpaši izturīgi zaļi nitrila Shield

1,25€

  • Ražotājs: HPC Healthline
  • Modelis: Cimdi īpaši izturīgi zaļi nitrila Shield
  • Pieejamība: Pieejams
  • Bez nodokļa: 1,03€

Papildu izvēles:

Shield GI / F12 zaļie industriālie nitrila cimdi ir augstas kvalitātes nodilumizturīgi cimdi, kas paredzēti augsta riska un lielas slodzes lietošanai. GI / F12 cimdi, kas izgatavoti no izturīga, bet elastīga nitrila materiāla, ar rokām specifisku dizainu un kokvilnas audumiem, nodrošina izturīgu, tomēr ērtu roku aizsardzību.


NOPIETNA AIZSARDZĪBA

GI / F12 cimdi, kas izgatavoti no akrilnitrila butadiēna, ir izturīgi  pret nodilumu (EN388). GI / F12 cimdi ir necaurlaidīgi pret eļļām un vairākiem šķīdinātājiem, mazgāšanas līdzekļiem un citām ķīmiskām vielām, un to garā manšete uzlabo lietotāju drošību, pasargājot apakšdelmus no šļakatām.


ĒRTĀS ĪPAŠĪBAS

GI / F12 cimdiem ir kokvilnas audums, lai palielinātu lietotāja komfortu un mazinātu roku svīšanu. Viņu specifiskais roku dizains efektīvi mazina nogurumu ilgos laika periodos, padarot šos cimdus ideālus uzdevumiem, kur roku aizsardzība ir nepieciešama ilgāku laiku.


TEKSTURĒTS LABĀKAI SATVERŠANAI

GI / F12 cimdi ir strukturēti uz plaukstas un pirkstiem, lai uzlabotu saķeri. Tas ļauj lietotājam vieglāk turēties pie materiāliem un darbarīkiem un ar tiem manevrēt. Tas ir īpaši noderīgi uzdevumiem, kuriem nepieciešama stingra saķere un / vai precīzas rokas kustības.


GI / F12 cimdi ir iepakoti pa pāriem, katrs atsevišķais pāris aizzīmogots maisiņā. Tas novērš cimdu bojājumus pirms lietošanas un veicina labāku higiēnu.

Ideāls krāsu kodēšanai

GI / F12 nitrila cimdi ir spilgti zaļā krāsā, padarot tos ideāli piemērotus videi, kur piesārņojuma samazināšanai tiek izmantota krāsu kodēšana. Tas varētu ietvert izmantošanu laboratorijās, aptiekās un vidēs, kur jāveic pasākumi, lai novērstu slimību izplatīšanos.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi