Nitrila cimdi VIOLET PEARL Nitril, bez pūdera, GP0074

8,71€

  • Ražotājs: Unigloves Vācija
  • Modelis: Nitrila cimdi bez pūdera, violeti GP0074
  • Pieejamība: Pieejams
  • Bez nodokļa: 7,20€

Papildu izvēles:

Atslēgvārdi: Nitrila cimdi, cimdi bez pūdera, vienreizlietojami cimdi

Nitrila cimdi, bez pūdera, violeti  krāsā, Nr. 100 iepakojumā.

Ideāli medicīniskai, pārtikai un vispārējiem higiēnas mērķiem. VIOLET PEARL  bez pūdera ,teksturēti nitrila cimdi GP0074 nodrošina augstas kvalitātes aizsardzību jūsu rokām ar ilgu glabāšanas laiku. Cimdu bez pūdera dizains padara mazāku varbūtību, ka cilvēki cieš no materiāla negatīvām reakcijām, kā arī palīdz novērst piesārņojumu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šie cimdi ir nesterili.

Iepakojums

Teksturētie nitrila cimdi, kas ir bez pūdera, tiek piegādāti ērtā dozatora kastē, kas ļauj viegli izvēlēties cimdu. Tā kā cimdi ir divpusēji, tas nozīmē, ka jūs varat vienkārši ievietot roku kastē un paķert pirmo cimdu, kas nāk pie rokas, padarot to lieliski piemērotu ātrai uzvilkšanai.

Ērtības

Ar plānu nitrila konstrukciju VIOLETT PEARL  bez pūdera, teksturēti nitrila cimdi ir ideāli piemēroti, lai nodrošinātu sarežģītus uzdevumus, samazinot neērtību apjomu pie liela kustību apjoma. Tas padara cimdus perfektus uzdevumiem, kuriem nepieciešama smalka motorika, ieskaitot medicīniskās pārbaudes, pārtikas sagatavošanu un mehānisko pārbaudi.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi