Bērnu eļļa "Baby Oil Olive" 220ml ar pumpīti

3,48€

  • Ražotājs: Grande Gloria
  • Modelis: Bērnu eļļa "Baby Oil Olive" 220ml ar pumpīti
  • Pieejamība: Pieejams
  • Bez nodokļa: 2,88€

Atslēgvārdi: Bērnu eļļa, zīdaiņu eļļa, eļļa ar pumpīti, zīdaiņu eļļa ar olīveļļu un E vitamīnu, eļļa ādas kopšanai

COTTONINO BABY OIL OLIVE 220ML AR PUMPĪTI

Kokvilnas eļļa, kuras pamatā ir olīveļļa un spēcīgu mīkstinošu vielu piemaisījums,kas  dod mazuļa jutīgajai ādai papildus mitrināšanu un elastību. Dermatoloģiski pārbaudīts. Ar E vitamīnu Tikai ārīgai lietošanai. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Derīguma termiņš un partijas numurs: skatīt iepakojumu. Ja norīts, nekavējoties meklējiet medicīnisko palīdzību un parādiet šo trauku vai etiķeti. Uzglabāt temperatūrā 5-25 ° C.


COTTONINO BABY OIL OLIVE 220ML WITH PUMP

Cottonino oil based on olive oil and a mixture of strong emollients gives a plus of hydration and elasticity to your baby’s sensitive skin. Dermatologically tested.  With Vitamin E. External use only. Keep out of children’s reach. Expiry date and batch number: see the packaging. If swallowed, seek medical advice immediately and show this container or label. Store between temperatures of 5-25°C.


Cottonino bērnu eļļa ar  olīveļļu  un E vitamīnu - ar pumpiīti -  aizsargā jaundzimušo un zīdaiņu jutīgo ādu no izžūšanas un kairinājuma.


Detalizēta informācija par produktu

Cottonino bērnu eļļa ar  olīveļļu  un E vitamīnu - maiga kopšana jutīgai mazuļa ādai. Tas nomierina sarkanu, kairinātu ādu un sāpošus plankumus. Pēc eļļas apstrādes āda ir mitrināta, nomierināta, barota, atjaunota un maiga. Eļļa ir piemērota ikdienas kopšanai un visa bērna ķermeņa kopšanai. Eļļa jālieto īpaši pēc peldēšanās. Nesatur alkoholu, parabēnus. Tāir hipoalerģiska. Ar fizioloģisko pH. Klīniski un dermatoloģiski pārbaudīts.


Rezultāts:

Aizsargā jutīgu mazuļa ādu

Nomierina, mitrina, atjauno un baro

Piemērots ikdienas kopšanai


Sastāvs:

Parafīna liķieris, etilheksilstearāts, olea europaea eļļa, smaržas, tokoferilacetāts


Izmantojiet:

Izmantojot dozatoru, nepieciešamo eļļas daudzumu uzklājiet tieši uz tīras mazuļa ādas. Izklāj plānā kārtā.


Tikai ārīgai lietošanai. Izvairieties no aerosola lietošanas acu tuvumā un tieši bērna acīs. Ja norīts, nekavējoties meklējiet medicīnisko palīdzību. Uzglabāt bērniem un mājdzīvniekiem nepieejamā vietā.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi