Lipend 500 mg

15,49€

Atslēgvārdi: sirds un asinsvadi, sarkais rīsu ekstrakts

SILVA MEDICA sas di Cattaneo Rosanna

Via Marco Polo, 18 24062 Costa Volpino (Bg) Tel +39-035-988493 Fakss + 39-035-4346792 sitvamedica@gmail.com - www.crabsinergy.com

Holesterīns ir viens no svarīgākajiem sirds un asinsvadu slimību un lēkmju riska faktoriem. Pastāv lielāka varbūtība, ka cilvēkiem ar augstu holesterīna līmeni (īpaši augstu ZBL holesterīnu) būs sirds un asinsvadu sistēmas slimības lēkme. Kad tas var notikt, bieži vien nav paredzams.

Tas ir vissvarīgākais iemesls, kāpēc hiperholesterinēmija ir jāārstē nekavējoties: visefektīvāko terapiju pārstāv statīnu preparāti. Šie farmaceitiskie līdzekļi ir visefektīvākie lipīdu līmeņa pazemināšanai koronāro artēriju slimības primārajā un sekundārajā profilaksē. Lai gan statīni parasti ir labi panesami, dažiem pacientiem rodas blakusparādības, tostarp paaugstināts aknu enzīmu līmenis, kuņģa-zarnu trakta simptomi un ar statīniem saistīta mialģija.

APMĒRAM 3,5% CILVĒKU, KURI LIETO STATĪNUS, PIEDZĪVO ŠO MEDIKAMENTU NEPANESAMĪBU: tas nozīmē, ka no 200 miljoniem cilvēku, kuri katru dienu lieto statīnus, problēma attiecas uz aptuveni 7 miljoniem cilvēku dienā.

Kā kontrolēt pacientus ar statīnu nepanesamību un sirds un asinsvadu saslimšanu risku, joprojām ir problēma, kas medicīnā nav atrisināta.

Text Box: Ir produkts, kura pamatā ir raudzētu sarkano rīsu ekstrakts,
ar 6 mg monakolīna K koncentrāciju vienā kapsulā.

Pēdējos gados Eiropā un ASV nepārtraukti palielinās ar raugu Monascus purpureus fermentētu sarkano rīsu ekstrakta izmantošana, lai samazinātu kopējā holesterīna un ZBL holesterīna līmeni. Aktīvā sastāvdaļa, ko sauc par monakolīnu K, ir nekas cits kā lovastatīns, kura koncentrācija ir aptuveni 3%. Nesen veikta metaanalīze parādīja 93 randomizētus klīniskos pētījumus, kuros veikts salīdzinājums ar placebo, ar statīniem un citām hiperholesterinēmijas zālēm. Daudzos izmēģinājumos tika iesaistīts ievērojams skaits dalībnieku. Piemēram, Ķīnā ir veikti atsevišķi pētījumi ar vairāk nekā 600 dalībniekiem, vienā pētījumā piedalījās pat 1455 cilvēki.

Rezultāti parādīja, ka šīs sastāvdaļas lietošana izraisa statistiski nozīmīgu kopējā holesterīna un ZBL holesterīna līmeņa samazināšanos.

Četri klīniskie pētījumi parādīja, kā ar Monascus purpureus fermentētu sarkano rīsu devas lietošana monakolīna K devā, kas ir tāda pati kā Lipend sastāvā esošā, ietekmē kopējo holesterīna līmeni un ZBL holesterīnu, kas ir salīdzināms ar vidēji zemu devu statīnu, bet to lieliski panes arī cilvēki, kuri iepriekš bija izrādījuši statīnu nepanesamību.

KĀPĒC TAS IR DROŠĀK?

Statīnu toksicitāti ietekmē vairāki faktori, no kuriem galvenais ir brīvo radikāļu uzkrāšanās, jo īpaši mitohondriju līmenī: šim stresam ir pakļautas ne tikai cilvēka ķermeņa šūnas, bet arī tās dzīvības formas, kuras dabiskā veidā ražo statīnus, piemēram, Monascus purpureus. Nav nekas neparasts, ka dažādas dabiskas sugas ražo potenciāli kaitīgas vielas un tajā pašā laikā arī vielas, kas neitralizē jebkādu to radīto kaitējumu.

Monascus purpureus, izceļas ne tikai ar hiperholesterinizējošu iedarbību, bet arī ar ievērojamu ANTIOKSIDANTU iedarbību, pateicoties tādu vielu kā, piemēram, monascīna un dimērskābes klātbūtnei. Šo vielu antioksidējošā aktivitāte ir nepieciešama, lai aizsargātu Monascus purpureus šūnas no iespējamiem bojājumiem lovastatīna sintēzes dēļ. Tādējādi to antioksidantu darbības mērķis ir novērst statīnu radītus bojājumus.


LIPEND IR STANDARTIZĒTA MONAKOLĪNA K (Efektivitāte) UN ANTIOKSIDANTU AKTIVITĀTE (aizsardzības darbība).


Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi