NTP Cimdi nitrila lillā, bez pūdera, Romed

14,60€

  • Ražotājs: Romed
  • Modelis: Cimdi nitrila lillā, bez pūdera, Romed
  • Pieejamība: Pieejams
  • Bez nodokļa: 13,04€

Papildu izvēles:

ROMED Nitri-Touch izmeklēšanas cimdi ir izgatavoti no augstas kvalitātes sintētikas no karboksilītu butadiēna akrilnitrila kopolimēra. Šis materiāls ir rūpīgi veidots, lai sasniegtu augstu stresa spriedzes īpašības pēc iespējas tuvāk dabiskā kaučuka lateksam un tomēr paliktu mīksts un elastīgs, lai samazinātu roku nogurumu. ROMED Nitri-Touch nesatur dabisko ekstrahējamo proteīnu un ir droši par olbaltumvielu paaugstinātu jutību lietotājiem.

ROMED Nitri-Touch ir izturīgi pret naftu, lielāko daļu skābju, šķīdinātāju un mikroorganismiem. Visaptverošs saraksts ķīmiskai izturībai ir pieejams pēc pieprasījuma.

Īpaša Romed nitri-Touch īpašība ir augsts izturības / punkcijas spēks, kas ir gandrīz dubultojies, nekā dabiskājā lateksā. Sākotnējais stress par lietotāju rokām ir augstāks, bet tas stress samazinās pakāpeniski palielinoties valkāšanas laikiam.


Izmantošanai pārtikas rūpniecībā / apstrādes pārtikas produktus. romed nitrila izmeklēšanas cimdi ir ķīmiski piemēroti izmantošanai pārtikas rūpniecībā, apstrād;e, transportēšanai un noliktavas tiešā saskarē ar gaļu vai mājputnu pārtikas produktiem, kas sagatavots saskaņā ar federālo pārbaudi.Šī piekrišana ir spēkā tik ilgi, kamēr sastāvu un izmantošanu paliek kā aprakstīts. Materiāla vai jebkuru vienlaikus pretenzijām nav apstiprinājums ir paredzēts.


Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi